85.den- 24.11.

24. listopadu 2011 v 14:59 | Yuna |  Projekt 365
To si tak jdete po ulici a už z dálky na rohu ulice zahlédnete postavu oděnou v zimní bundě, vlasy sepnuté v culíku a ofinou po stranách hlavy. Vypadá velice podezřele a každého, kdo má tu čest nacházet se v její blízkosti, zastaví a vede s ním dlouhou konverzaci. Jen ať mě nezastaví,určitě mi bude chtít vnutit něco, co vůbec nepotřebuju, anebo ještě hůř, bude chtít, ať přispěju své peníze za účelem něčeho, o čem nic nevím, myslíte si v duchu a snažíte se té postavě vyhnout velkým obloukem. Jenže marně. Ona postava v zimní bundě vás zahlédne, zatarasí vám cestu a popojde k vám. A jéje, co asi chce, myslíte si, když v tom se ona postava zhluboka nadechne a prohlásí: " Provádím anketu, která se snaží zjistit, jestli občané České republiky vědí, co je dneska za den." říkáte si, co je to za blbou otázku a chystáte se odpovědět, jenže ona postava vám ještě stačí zahrozit. "Jestli odpovíte špatně, *vytahuje z kapsy revolver a vy se divíte, jak se jí tam vůbec mohl vejít*....." Vy jí uvěříte, že by opravdu něčeho byla schopna, protože vypadá velice odhodlaně, a tak raději ani nedýcháte a mlčíte. "No? Tak jak zní Vaše odpověď?" dělá, jako by se nic nestalo a zubí se na vás v širokém úsměvu. Na chvíli se zarazíte a přiškrceným hlasem odpovíte: "Měsíc do Vánoc?" "Špatně," odvětí osoba. "Jenže, protože mám dnes dobrou náladu, Vám nic neudělám a povím vám to."
"Dnes je den, kdy se před 14. lety narodila autorka blogu fantasy-world-of-yuna. "
"Ahá...jo, to jsem věděl!" Odpovíte radši, protože nechcete pokazit dobrou náladu oné osoby a už vůbec nechcete, aby vytáhla revolver. "Děkuji za pomoc v anketě. Vaše odpověď byla velice nápomocná. Přeji hezký den :)" "Na...Nashledanou..." odpovíte a snažíte se dostat do co největší vzdálenosti od toho pošuka. Kdo to vlastně byl? a jaký smysl měla tahle "anketa"? Přemýšlíte v duchu, ale po chvilce Vás už zajímají jiné věci, jako například co budete dělat, až příjdete domů.

"Happy Birthday to me xD"

tak, milí návštěvníci mého blogu (že jich ale je xD hlavně těch pravidelných :D) Muhaha~ Dneska mám nějak moc dobrou náladu xD I když jsem dostala 3 a 2 (o bod! -.-) z chemie.... Hm...musím říct, že dnešní den nijak neprožívám xD Dárky jsem už všechny, které jsem mohla dostat, dostala předem, jeden dneska (pavoukové náušničky a peněženku na drobné xD Jo, konečně :D Jak dlouho jsem se snažila jednu sehnat xD) a žádná oslava se nekoná. Ani minulý rok jsem ji nedělala, ani letos ji nedělám xD Nemám potřebu :D
Každopádně...chtěla jsem říct...yaoi je všude!!! Nevěříte? Tak například jsem ho našla ve Spiknutí (sakra...sakra...mně se prostě pár Cal x Boges líbí xD) dokonce i ve Smečce xD Jenže tam ho nevidí jen yaoistky, ale tam jednoduše je xD Kdo by věřil, že vlci (no...nebo alespoň něco jako vlci) můžou být gayové? :´D Ale každopádně to je tak roztomilý :3 Ale je blbý, že tam jednoduše nemůžou být spolu, tam jaksi...jinou orientaci netrpí. Blbí Strážci -.- Cal! Musíš je navrhnout! Musíš! xD No, asi nevíte, o čem tu mluvím, co? No, bohužel :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

kvák

kvák! 7.9% (6)
mňau! 25% (19)
Haf! 9.2% (7)
Bů! 13.2% (10)
mee! 6.6% (5)
was?? 19.7% (15)
ses zbláznila?? 18.4% (14)

Komentáře

1 Šílenec Šílenec | Web | 24. listopadu 2011 v 16:46 | Reagovat

Tanjoubi omedetou :D Teda, já ti už přála, ale tak to je jedno XD

2 Lady Letty Lady Letty | Web | 25. listopadu 2011 v 17:07 | Reagovat

Jé, tak to všechno nejlepšejší! ^^ :))

3 Elwines Elwines | Web | 25. listopadu 2011 v 17:17 | Reagovat

Já už jsem ti sice několikrát přála,ale tak ještě jednou všechno nejlepší xD!A budu se snažit ti ten dárek dneska dokreslit :´D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama