Květen 2011

Poslední vlak

28. května 2011 v 8:46 | Yuna |  drabble
mno...nic lepšího jako název mě nenapadlo -.-´...Každopádně,stvořila jsem svoje první drabble.Není to nic extra,v podstatě to má takový nijaký děj,ale tak...není to nejhorší xD Ono napsat do 100 slov všechno,co jsem měla v hlavě bylo překvapivě složité.Řeknete si,100 slov,to je přece dost.No,ono se to tak zdá.Ti,co už někdy nějaké drabble psali,mi dají za pravdu... Byla bych ráda,kdyby jste mi napsali,co bych do příště měla vylepšit,čeho se vyvarovat atd...děkuju :) snad to bude příště o něco lepší ;)
zadaná slova byla: pes, sluchátka, chrlič, oko, kniha a zadala mi je *Ona děkuju =)

Byl chladný a deštivý podvečer. Šla jsem po ulici, pozorujíc páničky se psy a nad sebou chrliče všech možných tvarů, jsem spěchala na vlak. Na stanici se ozývalo hlášení.Vlak odjíždí za deset minut. Sedla jsem si na lavičku, poslouchala hudbu vycházející ze sluchátek a čekala. Vlak měl pět minut zpoždění. Při hledání místa ve vlaku jsem uviděla postarší paní. Zeptala jsem se, zda je tady volno, ona se usmála a odpověděla, že ano. Četla si knihu a já ji v tichosti sledovala. Nějak mě přitahoval obal knihy. Bylo na něm vyobrazeno oko. Soustředěně jsem ho sledovala celou cestu až do té doby, než vlak zastavil a já pokračovala domů.

mno...pokud jste počítali slova,vyšlo jich vám přes sto. Napište mi posím váš názor. Nemusí být kladny,to já vím.Alespon do příště budu vědět,jak to vylepšit :)
PS: můžete mi psát další slova.Budu ráda ;)

Mamka

23. května 2011 v 18:54 | Yuna |  tužka
Jak to dopadne,když se pokusím nakreslit portrét....
s portrétováním začínám(to víte,já radši animované,než realistické kreslení^^).Tak mějte se mnou slitování xD
To jsem kreslila už před nějakou dobou.Vzala jsem si fotku a kreslila... a vzniklo z toho něco ,podle mého názoru, celkem podobného moji mamce :) celkem se mi to líbí.Jsem zvědavá,za jak dlouho-při mojem neustálém skoumání-tam najdu něco,co zapříčiní to,že se mi to líbit přestane xD

mno,vím že tam je určitě spostu chyb,jako například ty vlasy,to tričko,které se mi nechtělo dovybarvovat(dělejme,že to takmá být),obličej,který mi furt nejde...no,já vím,že se tam něco najde...ale tak,jak říkám.s portrétováním a vůbec s kreslením živého člověka teprve začínám ^^
PS: prosím,bude někdo tak hodný a napíše mi nějaká ta slova?(viz. v minulém článku) díky
Někdy příšte,Yuna

Chci vás poprosit...

22. května 2011 v 19:53 | Yuna |  píšu
...mohli byste mi zadat nějaké slova? chtěla bych zkusit napsat drabble ;) děkuju moc :)
a aby tu nebyl jednovětný článek,přidávám fotku:
London eye ^^ ta fotka se mi fakticky líbí ^^ NEKOPÍROVAT!!!!

Seznamte se s Naokim

18. května 2011 v 19:58 | Yuna |  píšu
Ahoj ^^ jak je? jo,ještě jsem pořád naživu. Neutopila jsme se v La Manche xD No,dneska vás chci s někým seznámit.Jmenuje se Naoki:
Naoki má 15 let.Není to tak docela člověk.Je to elf ^^ (jde to poznat?)Naoki je klidný a přátelský,nemá rád maso-je vegetarán.Taky nemá v lásce nerozhodné lidi,lháře,chameleony a přetvářku.Má rád lidi,co řeknou,co si myslí za jakékoliv situace,své kamarády (nejspíš ze světa elfů :) )a společnost, i když samotu občas taky uvítá.Má rád sladké i přes to,že toho moc nenají(na rozdíl ode mně) Má rád zelenou barvu,je chytrý,ale nijak se nechlubí. Má rád svůj náhrdelník. Nosí ho denně.Taky rád nosí oblečení alespon o číslo větší xD Ale já ho chápu.Taky mu to tak strašně sluší ^^
Naoki znamená upřímny,poctivý...On takový vážně je. Je to úplný andílek O:)
Mno...do budoucnosti ho hodlám ještě trochu poupravit.Teda hlavně svoje kreslení :P
Tak jaký máte dojem z Naokiho? Doufám,že ho budete mít stejně rádi jako já.
Někdy příště,Yuna

Igirisu ^^

8. května 2011 v 17:59 | Yuna |  píšu
Muhehe..lidičky ^^ zítra odjíždím za velkou louži (xD) přesněji do Anglie ... Ááá.. já se tak těším. Začínám dostávat cestovní horečku xD Všechno (doufám) zabaleno, psychicky připravena a zítra vyrážím v 7 ráno. A přijíždím v pátek ^^ ach,jak já se těším. Až uvidím Big Ben,London eye, muzeum voskových figurín Madame Tussauds a celkově Londýn ;)
Schválně,kdo by chtěl jet se mnou xD
Jen mám pocit,že moje pozadí nepřežije cestu -.- . Ale co je jedno pozadí oproti poznání Anglie,že? ^^
No,momentálně nevymyslím nic chytřejšího.Momentálně nemám náladu na přemýšlení o ničem jiném než Anglii (Igirisu ^.^)

Tak bye bye za týden.Z největší pravděpodobnosti tady dám některé fotečky :)
Yuna