Leden 2011

Kaichou wa maid-sama!

28. ledna 2011 v 16:38 | Yuna |  anime recenze
....To je anime,o kterém bych chtěla něco říct.
Kaichou wa maid-sama má 26 episod. Ale to je vedlejší- Hlavně bych chtěla říct,že tohle je krásná romantická komedie (něco na způsob lovely complexu,ale samozřejmě s jiným dějem).Hlavní děj je takovýho: Misaki Ayuzawa je předsedkyně na bývalé chlapecké škole,Seice. Nemá ráda kluky,protože její otec od nich odešel. Proto klukům vládne železnou rukou. Ale protože jsou ještě s její sestrou a matkou celkem chudí-jejich otec jim nechal pěkné dluhy- brigádně pracuje jako Maidka v kavárně. Co se stane,když to zjistí nejoblíbenější kluk ze školy,Usui Takumi?...
Musím říct,tohle anime má vtip,romantiku a je prostě strašně roztomilé.Zamilovala jsem si Usuie. Je legrace sledovat ho,když Misaki škádlí x) ... Každopádně to má pěkný a dobrý konec-i když se asi dal čekat.(ale rozhodně by mohla být druhá řada :3)
Soundtrack má pěkný.fakt že jo. I když já nějak ty soundtracky v anime nijak zvlášt nevnímám.
Opening je pěkný. Ending celkem taky. I když já nikdy moc endingy neposlouchám xD
Animace je pěkná. líbí se mi,jak tam je Usui nebo i Misaki jako chibíci.^^
Tohle anime doporučuju spíš romantickým dušem,ale i ne-romantickým. Já třeba bůh ví jak velký romantik nejsem,ale bavilo mě to taky hlavně kvůli těm vtipům :)
sayonara, vaše Yuna

a můžeme si oddychnout...

21. ledna 2011 v 16:25 | Yuna
tak lidi. dneska se uzavírají známky ^^ tak co,stihli jste si něco opravit a zlepšit? já jo. teda..s odřenýma ušima,ale přece jen. z pěti dvojek jsem to stáhla na tři dvojky ^^ a tak mám dneska dobrou náladu. a nic mi ji nejspíš nepokazí :)
A co vy? jak jste na tom? ráda bych ještě něco napsala,ale momentálně mě nic nenapadá xD
jen snad tohleto: všichni otaku,kteří viděli Monochrome factor(kdo ještě neviděl,doporučuju ^^),pls,podepiště se tady , pokud chcete druhou sérii! Já monochrome factor zrovna včera dokoukala a skončilo to otevřeně s nevyřešenými věcmi a větou:"....A já si tyto nudné dny užívám,protože vím,že po bezvětří příjde bouřka."No,prostě ,skončilo to dost napínavě.. tak..pls...

Puzzle

15. ledna 2011 v 11:32 | Yuna |  fixy
Ahoj,to jsem se ale dlouho neozvala,co?no jo...
když my jsme tento týden psali samé pololetky a tak jsem toho měla až nad hlavu.pokouším se ještě zachránit,co se dá. zatím to vypadá,že v pololetí budu mít čtyři dvojky...no ale komu by se chtělo mluvit o škole o víkendu? Asi nikomu..a tak tu mám pro vás jeden starší obrázek,který mi dal celkem dost zabrat. kreslila jsem ho snad dvě hodiny...nejdřív tužkou a pak fixem..

puzzle
puzzle

Takže,co vy na to? už delší dobu jsem si ve škole o přestávkách kreslila takové puzzle a potom jsem to nakreslila na A4 doma. Rozhodně se ale nedívejte na tvar těch puzzlí. Ty by totiž do sebe absolutně nezapadly xD A taky jsou některé menší a některé větší..Ale tak,jde to. A to šedé má být králík ze zadu ;)

Yuna

Lag Seeing

5. ledna 2011 v 15:32 | Yuna |  pastelky
lag
obrázek

Na začátek bych vám chtěla (opožděně) popřát do nového roku všechno nejlepší ^^

Obrázek z mého oblíbeného anime Tegami bachi. Hlavní postava-Lag Seeing :)
 Já vím,já vím... vypadá to celkem divně... No.. kreslila jsem to asi kolem hodiny a půl? vážně nevím..jen odhaduju. Je to už starší kresba...No..co víc k tomu říct? jen doufám,že se vám to aspon trochu líbí ^^

PS: Poslední dobou se dívám na Naruto shippuuden a strašně se mi líbí tenhle opening :3