Prosinec 2010

butterfly

29. prosince 2010 v 18:34 | Yuna |  pastelky
Aqua-Butterfly
butterfly
obrázek ◄

Ahoj ^^ tak nějak jsem tu předtím nedala ten obrázek,co?
No...tak ted ho sem hodím :)
Motýl.Kreslený pastelkami a fixem. netuším,jak dlouho mi trval....a doufám,že se mi trochu povedl :3 Tu písničku mám vážně ráda :) ten text je taky krásný ^^ a myslím,že se k tomu celkem hodí...ale ne,že by tem obrázek byl inspirovaný tou písničkou... Tak jak se líbí vám?

PS: víte,že tenhle blog mám už přes rok? to to letí xD

"Jó Vánoce,Vánoce přicházejí..."

23. prosince 2010 v 17:17 | Yuna |  píšu

 Ahoj ^^ taky máte ode dneška volno,Vánoční prázdniny? To je nás víc..Taky se těšíte na zítřek?Trochu se divím některým lidem(například jedné moji spolužačce),že říkají,že BOHUŽEL jsou Vánoce..nevím,co jim vadí.Já mám Vánoce ráda,vánoční stromeček,cukroví(oki,ale to se musím krotit.. xD),dárky(Ách..jak já se těším na svoje mangy a podložku  pod myš.. ^^)
a následně potom na Silvestr xD pojedeme do Prahy nebo spíš do Příbrami.Těším se na svoji kamarádku,až si zase popovídáme.

PS: zítra se pokusím vám sem hodit nějaký obrázek ^^
PPS:Veselé Vánoce a štastný nový rok!
PPPS: taky máte rádi tuhle reklamu?


Kat

11. prosince 2010 v 17:31 | Yuna |  tužka
Ahoj :) jak se vede?Už jsem se tady neozvala zase asi týden,co? noo... Já jen,že mám nový design, a vděčím za něj Freezy. A jinak... taky už se těšíte na Vánoce? já jo. Doma už pečeme cukroví a stříhám metr =P
Chtěla jsem sem šoupnout už starší obrázek Kat z mangy Upíří polibky ^^ Kreslila jsem ji ani ne deset minut. je to taková rychlovka :)


je to takové roztomilé :3 he.. chudák veverka xD

Kuroshitsuji and Monoshitsuji

2. prosince 2010 v 17:53 | Yuna |  anime recenze
konichiwa :) hodlám se vytasit s další recenzí a sice na řekla bych poměrně známe anime Kuroshitsuji-černý sluha :)

takže,na Kuroshitsuji jsem se dostala        
díky Osloušku Dušanovi (Q).Už na první pohled mě zaujalo.Musím říct,že jsem vážně ráda,že jsem se začaja na Kuroshitsuji koukat. (Sebastian! ♥) xD jo,jo..mohla bych tady básnit o Sebbym celý den,ale tolik času asi nemáte,co?No,takže přejděmě k věci: Je mi jasné,že jste už nejpíš četli hodně recenzí na Kuroshitsuji,a víte,o co tam jde..ale kdyby náhodou někdo ne,tak je to takhle: Mladému Cielovi zemřeli rodiče při požáru jejich domu. Tak malý Ciel přišel o všechno...a co takový malý kluk udělá? No,rozhodně ne to,co udělal Ciel. Ten totiž uzavřel smlouvu s démonem,který mu pomůže se pomstít za smrt jeho rodičů výměnou za jeho duši. A ten zminovaný démon-Sebastian Michaelis- mu dělá komorníka. Legrační,ne?Ciel zdědil po svém otci titul "královnina hlídacího psa",což znamená,že vyšetřuje nejrůznější případy jako např. Jacka rozparovače aby královně vyndal trn z oka. A Sebby mu samozřejmě pomáhá....