Srpen 2010

Excalibur

17. srpna 2010 v 17:52 | Yuna Kočkofilka I. ^-^ |  tužka
"Excalibur, Excalibur, from United King I'm looking for him, I'm going to Californiaaaa.....Excalibur,Excalibuur,Exculibuuur!!!"
hehe..ta písnička co zpíval je vážně super xD
ehe..nejdřív bych asi měla vysvětlit o co jde,že?? =^^=
no,tak Exculibur je meč. To snad víme-ale já momentálně nemám na mysli jen tak ledajaký meč,ale Exculibur ze Soul eateru. pokud jste toto anime viděli,chápete co mám na mysli,že?
no a tak nějak jsem si z něho udělala "paperchild" ...s jeho oblíbenou frází,kterou říkal snad na všechno, a všem xD(BAKA) já bych s ním teda nevydržela ani deset minut!natož ještě splnit tisíc podmínek,z nichž jedna je poslouchat jeho 5-ti hodinovou přednášku o jeho životě. Když se v anime objevil,šla jsem do kolen."Moje leganda začala ve 12.století..."no..furt tam žvástal o sobě xDTaky bylo dobré,když měli napsat referát o něm,a Black star napsal přes celou stránku Baka!já myslela,že spadnu ze židle. Ještě,že jsem nic nejedla a ni nepila.xDExcalibur
no,ani jsemho nevybarvovala..stejnak má být bílý..a zabralo mi to jen pár minut,a celkem se mi to líbí. ;)
mimochodem: tohle je to,co jsem si na začátku zpívala xD
ehehe..vydrželi byste to? já teda ani náhodou! =Dmožná tak 3 minuty. více ani ránu!

Nana Mizuki

14. srpna 2010 v 17:07 | Yuna Kočkofilka I. ^-^ |  poslouchám
na tuto zpěvačku,Nanu Mizuki jsem přišla díky anime. zpívá totiž písničky, a ty jsou potom jako openingy nebo endingy. A taky nazpívala písničky,které se objevili třeba v Schugo chara. tam zpívala jako "Utau"....a některé,které jsem si oblíbila vám semka dám :)

takže třeba "Meikyuu butterfly". Tuhle můžete slyšet v anime Shugo chara :))

Tiger

11. srpna 2010 v 16:46 | Yuna Kočkofilka I. ^-^ |  tužka
(kliknutím se zvětší)

-takže...nakreslila jsem další obrázek :3 Je to krásná kočkovitá šelma, a sice tygr :)
-zabralo mi to pár minut. Měla by to být tygřice.Podle toho obrázku jo. Ale nevím..
ono je to stejně jedno.
Já jsem s výtvorem spokojená,takže....
-No,ehm..ptáte se,kde má zbylé nohy a taky ocas? no..nedařilo se mi je nakreslit,takže jsem je tak trochu vynechala..no.. nevadí,příště se mi snad povedou... :))
takže co vy na to?určitě tam nějaké chyby budou...třeba se mi zdá,že má menší uši a taky se mi moc nelíbí ta tlapa..ale i tak se mi to celkově líbí :)

anime

5. srpna 2010 v 9:00 | Yuna Kočkofilka I. ^-^ |  píšu
jupí :) konečně nějaké dobré téma týdne :))
anime."anime je označení animovaných filmů a seriálů, které jsou kresleny japonským stylem manga"tohle hlásá wikipedie.ale co bych já pověděla o anime?